Taisyklės

Go down

Taisyklės

Rašyti by Admin on Pen. 03 01, 2013 5:13 pm

  Bendros taisyklės:
 1. Rašyti lietuviškai, visiem suprantam bendrine kalba (aišku, atleistina, jei neturit lietuviškų raidžių kompiuteryje, nors aš niekad nesuprantu, kas trukdo jas įsivesti...)
 2. Gerbti kitų nuomonę, tik taip ir kiti gerbs jus.
 3. Avataras turi būti 130x180 su jūsų veikėju. Parašas toks, kad neištemptų forumo.
 4. Nereklamuoti per PM ar kitose, ne tam skirtose, vietose. Reklamuotis galima tik per banerius reklamos skiltyje ar aprašyme įsirašant interneto svetainę.
 5. Nepamirškite mygtuko "Keisti" ir nerašykite kelių pranešimų iš eilės (nebent nuo praito pranešimo rašymo praėjo tikrai daug laiko (bent kelios dienos))
 6. Temas, kurias reikia trinti, rašom į tam skirtą temą, o nepervadinam "trinti" ar panašiai - mes ne robotai ir nesugebame visko peržiūrėti.
 7. Per daug neflūdinam - nors dėl smulkmenų tikrai niekas į galvą neduos, tačiau jei per daug apsiteršim patiems bus usnku susirasti kas kur.
 8. Dar vienas smagus dalykas, kurį darau kiekvienam savo forume - jei perskaitei šias taisykles, parašyk man į pm, kad perskaitei.

 9. Galima turėti du veikėjus, tam naudojamos atskiros anketos. Veikėjai turi būti skirtingų lyčių. Visais veikėjais turi būti pasirūpinta, jei jau turi du, negali naudotis tik vienu. Tavo veikėjai negali būti tarpusavyje susiję, bendrauti vienas su kitu.
 10. Veikėjai rezervuojami savaitei.
 11. Savaitę nesilankius ir apie tai nepranešus tam skirtoje temoje galite prarasti veikėją.

 12. Galima būti kiek norite vietų.
 13. Būtina pristatyti savo veikėją tam skirtoje vietoje pagal specialią anketą. Tik tuomet įtrauksime jus veikėjų sąrašą.
 14. Rašome ilgesniais postais nei "šypteli" ir panašiai. RPG temose stengiamės aprašyti ne tik tiesioginę kalbą, bet ir veikėjo veiksmai, nuotaikos ir emocijos. Juk taip ne tik kitam su jumis smagiau bendrauti, bet ir pačiam lengviau įsijausti.
 15. Nerašykite kitų veikėjų veiksmų. Žinoma galima parašyti "ir jie abu nueina", bet ne "ji jam trenkia ir jis nugriūna", nes jūs to nežinote ir negalite spręsti apie kitą žmogų. Rimti sužeidimai, nėštumai ir t.t. taip pat galimi tik asmeniškai susitarus su kitu žmogumi.

 16. Laikykitės taisyklių ir gyvenkite draugiškai :)

Admin

Pranešimų skaičius : 3741
Bučkiai : 27

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume