Apie forumą

Go down

Apie forumą

Rašyti by Miranda Cook on Sk. 06 30, 2013 8:28 am

Kuriant forumą buvo remtasi Veronica Roth knyga "Divergentė". Tačiau kas ją skaitėt - nenustebkit, kad ne viskas atitinka. O kas neskaitėt - tikrai viską labai greitai suprasite;] O jei ne, visuomet galite rašyti administratorei, tikrai bandysiu dar kartą viską paaiškinti;]

Veiksmas vyksta Čikagoje.
Visi gyventojai yra suskirstyti į penkis luomus (apie juos plačiau čia).
Aštuolika metų vaikai gyvena su tėvais viename iš luomų. Kartą per metus visiem aštuoniolikmečiam atliekamas testas, kuris priskiria jį į kažkurį luomą. Tai gali būti luoma, kuriame jis užaugo, arba bet kuris kitas luomas. Nuo testo dienos jis iškeliauja gyventi į jam priskirtą luomą. Jei aštuoliolikmetis palieka savo gimtąjį luomą, jis niekuomet nenegali susitikti s usavo šeima. Taip pat draudžiamas bendravimas tarp skirtingų luomų atstovų. Tačiau jaunuoliai vistiek slapta bėga už savo luomo ribų, naktimis susitinka su kitais, mat neretai jie jaučiasi suvaržyti tik savo luomo taisyklių.
Atvykęs turi išlaikyti iniciaciją (tačiau tuo pačiu metu galite ir meet'intis su kitais, o ne tik sėdėti inauguracijoje ir laukti kada ten pradės kas nors vykti).

Jūsų veikėjui turi būti 18 metų (nebent norite priklausyti vadams, teisėjams, mokytojams, dar kažkam, kam reikia būti vyresniais), tad ir veidą rinkitės nors iš dalies atitinkamą. Aišku, niekas nedraus susikurti istoriją kaip 10 metų slėpėtės ir tik dabar pasirodėt bei vaidinat, kad jum 18 - tik jau tada savo istoriją tikrai turite susikurti išmaniai.

Registruokitės savo sugalvotais vardais ir pavardėmis.

_________________


Each morning when I open my eyes I say to myself: I, not events, have the power to make me happy or unhappy today. I can choose which it shall be. Yesterday is dead, tomorrow hasn't arrived yet. I have just one day, today, and I'm going to be happy in it.
Miranda Cook
Miranda Cook
Maybe this world is another planet’s hell.

Pranešimų skaičius : 99
Bučkiai : 2

Peržiūrėti vartotojo aprašymą

Atgal į viršų Go down

Atgal į viršų


 
Permissions in this forum:
Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume